Přeskočit na hlavní obsah

Poslední tři volná místa

Dnes do turnaje přibyli další dva druholigové klubíky. Přesněji ze zemí Německo a Slovensko. Ze Slovenska si s námi zahraje dokonce i možná některým z Vás dost známý helper vlady

Další novinkou je, jak jste si již jistě všimli nový asistent. A to ne jen tak nějaký. Podařilo se domluvit spolupráci s reverist ze země USA.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

🤘 Turnaj rozlosován! 🤘

Dnes byl proveden los turnaje Třinecká Basketbalová Extraliga II. Nebo, chcete-li, byl zahájen závod v posilování. Kdo z tohoto maratonu vzejde jako vítěz? Bude to poslední vítěz Ligy Mistrů a několikanásobný mistr Ukrajinské ligy, tým  Ternopil Oxen ? Bude to několikanásobný mistr Argentinské ligy a momentálně pátý nejsilnější tým PowerPlay Manageru  Adroqué Poker Athlétic ? Nebo vsadíte raději na estonského černého koně  BC Potomac , který vyhrál 11 posledních play off Estonské ligy? A nebo 117 kreditů vyhraje někdo úplně jiný?  11.11.2023 to začne!! Kdo posílil nejvíce, uvidíme na konci dne 27.01.2024!!

První přihlášený!!

Prvním přihlášeným týmem se stal jeden z nejúspěšnějších ukrajinských týmů posledních sezon! Bude mi ctí přijmout tuto hvězdu ukrajinské ligy! Má to své ale... Bude mu mít kdo konkurovat v boji o 117 kreditů? Ptám se, protože otázka se přímo nabízí. Můj tým totiž nemá kapacity, aby konkuroval tak silnému celku.  Prosím, vězte, že tento turnaj a jeho zápasový maraton pořádám, protože mě basketbal baví. Doufám, že v tom nejsem sám...

Druhý ročník!!

Zdravím Vás, příteli!  Pořádám druhý ročník Třinecké Basketbalové Extraligy Děkuji, za Vaši návštěvu a zároveň zvu na turnaj ...